ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantoni veten në forum

Pasi të regjistroheni, mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum.
510Fri Jun 19, 2009 5:34 pm
KanChe Keni-ManUtd
Asnjë mesazh i ri

Apliko per staff

Ketu mund te aplikoni per staff pra per grad dhe nese i plotesoni kushtet mund edhe te shperbleheni me grad.
115Wed Jul 22, 2009 6:35 am
KanChe Njoftim!......
Asnjë mesazh i ri

Pyetje&Pergjigje

Ketu mund te beni ndonje pyetje qe ju ka shqetesuar ose te ju pergjigjeni pyetjeve te anetareve te tjere.
28Wed Jul 22, 2009 6:39 am
KanChe HELP!!!!!!!!!!!!

Manchester United

 
Asnjë mesazh i ri

Lajme Per ManUTD

Ketu mund te postoni et gjitha lajmet per ManUTD
230357Fri Jul 31, 2009 1:54 am
KanChe Owen nuk paraqet dështim
Asnjë mesazh i ri

Historia e ManUTD

Ketu Mund te tregoni Historin e ManUTD
00
Asnjë mesazh i ri

Lojtaret e ManUTD

Ketu mund te postoni Profilin e gjdo lojtari te ManUTD
27Thu Jul 02, 2009 8:42 am
KenI United dhe Milan rivalë për shërbimet e Fabianos
Asnjë mesazh i ri

Ndeshjet e Man.UTD

Ketu Mund te Postoni Per Ndeshjet te Cilat do te Beje Man.UTD
22Sat Jun 20, 2009 4:52 am
KenI Ndeshjet e sezonit 2009/2010
Asnjë mesazh i ri

Sondazhe

Ketu Mund te Beni Sondazhe Dhe te Diskutoni per to!
721Thu Jul 23, 2009 6:58 am
Megzo - Manchester UniTed .::Zgjedhni::.
Asnjë mesazh i ri

ManUTD Foto e Fundit

Ketu mund te postoni Fotot qe kini te ManUTD ose Fotot e ndeshjeve te fundit
1737Wed Jul 29, 2009 2:48 am
Shaqaa ManChester United 2009/2010
Asnjë mesazh i ri

Video ManUTD Te Fundit

Ketu mund te postoni qastet me te mira te ManUTD permes Video-s.Ti tregoni golat e ManUTD te Fundit
56Tue Jul 28, 2009 11:08 am
Shaqaa Hangzhou Greentown Vs Manchester United 2-8
ManChester UTD Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 463 artikuj
Forumi ka 70 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Manutdd
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 8 më Sat May 23, 2009 4:11 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Moderators ][ V.I.P ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur