Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 United dhe Milan rivalë për shërbimet e Fabianos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KenI
antar 10%
KenI

Numri i postimeve : 32
Join date : 27/05/2009
Age : 29

United dhe Milan rivalë për shërbimet e Fabianos Empty
MesazhTitulli: United dhe Milan rivalë për shërbimet e Fabianos   United dhe Milan rivalë për shërbimet e Fabianos Icon_minitimeThu Jul 02, 2009 2:42 am

United dhe Milan rivalë për shërbimet e Fabianos LuisFabianoSevilla_676183
Sulmuesi i Sevillas, Luis Fabiano, i cili shkëlqeu në Kupën e Konfederatave me Brazilin, është bërë shënjestër e disa skuadrave të mëdha evropiane.

Milani është në kërkim të 28-vjeçarit qe një kohë të gjatë, mirëpo “AS” njofton se Rossonerët do të përballen me konkurrencën e fortë të Djajve të Kuq, të cilët janë po ashtu të interesuar për shërbimet e brazilianit.

Manchester Unitedi është në kërkim të një sulmuesi, pasi me largimin e Carlos Tevez do të ketë mungesa në sulm, ndërkohë që shënjestra kryesore Karim Benzema kaloi te Reali.

Sevilla kërkon 30 milionë euro për Fabianon, ndërsa Milani nuk ofron më shumë se njëzet milionë, kështu United mund t’i shfrytëzojë siç duhet paratë e fituara nga shitja e Cristiano Ronaldos (94 milionë euro) dhe ta sjellë në skuadër brazilianin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shaqaa
Administrator-.ManUTD
Administrator-.ManUTD
Shaqaa

Numri i postimeve : 264
Join date : 23/05/2009
Age : 26
Location : Veterrnik,Prishtin

United dhe Milan rivalë për shërbimet e Fabianos Empty
MesazhTitulli: Re: United dhe Milan rivalë për shërbimet e Fabianos   United dhe Milan rivalë për shërbimet e Fabianos Icon_minitimeThu Jul 02, 2009 3:13 am

More mos qit ketu Lajme po qit te veni i duhur ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://manutd-ks.albanianforum.net
KenI
antar 10%
KenI

Numri i postimeve : 32
Join date : 27/05/2009
Age : 29

United dhe Milan rivalë për shërbimet e Fabianos Empty
MesazhTitulli: Re: United dhe Milan rivalë për shërbimet e Fabianos   United dhe Milan rivalë për shërbimet e Fabianos Icon_minitimeThu Jul 02, 2009 8:42 am

okok njeri ama aty lexojke lajme per man utd zdi kush e paki ndrru me qit foto te man utd
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
United dhe Milan rivalë për shërbimet e Fabianos Empty
MesazhTitulli: Re: United dhe Milan rivalë për shërbimet e Fabianos   United dhe Milan rivalë për shërbimet e Fabianos Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
United dhe Milan rivalë për shërbimet e Fabianos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Manchester United :: Lojtaret e ManUTD-
Kërce tek: