Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Nani: Tash mund të tregojë vlerat e mia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Megzo - Manchester UniTed
V.I.P
V.I.P
Megzo - Manchester UniTed


Numri i postimeve : 47
Join date : 23/05/2009

Nani: Tash mund të tregojë vlerat e mia Empty
MesazhTitulli: Nani: Tash mund të tregojë vlerat e mia   Nani: Tash mund të tregojë vlerat e mia Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 3:00 am

Futbollisti i kombëtares portugeze, Nani i ka porositur tifozët e Manchester United se ai është futbollist, i cili mund të zëvendësojë denjësisht bashkëlojtarin e tij të kombëtares, Cristiano Ronaldo, i cili në edicionin e ardhshëm do të luajë në fanellën e Realit.
"Mendoj se tash do të kem më shumë rast për të luajtur. Cristiano ishte një lojtar shumë i rëndësishëm për Manchester Unitedin, por tash edhe unë mund të tregojë vlerën time dhe se do të më jepet më shumë besim. Cristiano ka luajtur shkëlqyeshëm në Manchester, prandaj edhe e ka merituar një transfer të tillë. Kjo është një shifër fantastike dhe vlera e vërtet për të gjitha ato që ai i ka bërë. Real Madridi është klub i madh dhe jam i bindur se atje Cristiano do të ndihet mirë. Mungesa e Cristianos nuk është e pamundur për t'u zëvendësuar. Ai do t'i mungojë Manchester United, por klubi ynë ka edhe futbollistë tjerë, të cilët mund ta zëvendësojnë", ka theksuar Nani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nani: Tash mund të tregojë vlerat e mia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nani: Mund t’ia dalim edhe pa Ronaldon
» Mourinho: Mund të kaloj tek Man Utd
» Benzema mund të shkojë te United
» Alex Ferguson: Tash U Kuptua Qellimi I Realit
» Pele: Isha fans i Liverpoolit, tash jam i Manchester United

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Manchester United :: Lajme Per ManUTD-
Kërce tek: