Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Nani: Do Të Qëndrojë Te United

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
ManUTD-C.Ronaldo
antar fillestar



Numri i postimeve : 25
Join date : 13/06/2009
Age : 34
Location : Kosova,English

Nani: Do Të Qëndrojë Te United Empty
MesazhTitulli: Nani: Do Të Qëndrojë Te United   Nani: Do Të Qëndrojë Te United Icon_minitimeFri Jun 19, 2009 2:19 am

Anësori portugez i Manchester Unitedit, Luis Nani, ka reaguar për t’i mohuar spekulimet për largimin e tij nga kampioni i Anglisë.
“E ardhmja ime është te Manchester Unitedi. Është privilegj të jesh në një skuadër të tillë”.

“Kam lindur për të luajtur futboll dhe ndjehem shumë mirë te United, edhe pse nuk kam luajtur shumë. Nuk do të largohem nga Manchester Unitedi dhe as nuk do të huazohem në ndonjë skuadër tjetër”, u ka thënë Nani gazetarëve portugezë.Anësori portugez i Manchester Unitedit, Luis Nani, ka reaguar për t’i mohuar spekulimet për largimin e tij nga kampioni i Anglisë.
“E ardhmja ime është te Manchester Unitedi. Është privilegj të jesh në një skuadër të tillë”.

“Kam lindur për të luajtur futboll dhe ndjehem shumë mirë te United, edhe pse nuk kam luajtur shumë. Nuk do të largohem nga Manchester Unitedi dhe as nuk do të huazohem në ndonjë skuadër tjetër”, u ka thënë Nani gazetarëve portugezë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.batman-xp.piczo.com
KanChe
Moderator
Moderator
KanChe


Numri i postimeve : 85
Join date : 02/06/2009
Location : Old TrafforD

Nani: Do Të Qëndrojë Te United Empty
MesazhTitulli: Re: Nani: Do Të Qëndrojë Te United   Nani: Do Të Qëndrojë Te United Icon_minitimeFri Jun 19, 2009 3:35 am

Dy her i ke perserit shkrimet ,,,edhe mos harro me qit screenshot,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.kosovaforce.net
 
Nani: Do Të Qëndrojë Te United
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nani nuk largohet
» Nani: Tani do të më njihni
» Nani i pakënaqur me Fergusonin
» Nani: Tash mund të tregojë vlerat e mia
» Nani i irrituar:Ferguson te reagoj menjëherë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Manchester United :: Lajme Per ManUTD-
Kërce tek: