Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ferguson:Shpersoj qe evra ta ndal Messin!

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Arjaniti




Numri i postimeve : 1
Join date : 23/05/2009

Ferguson:Shpersoj qe evra ta ndal Messin! Empty
MesazhTitulli: Ferguson:Shpersoj qe evra ta ndal Messin!   Ferguson:Shpersoj qe evra ta ndal Messin! Icon_minitimeMon May 25, 2009 5:23 am

Sir Alex Ferguson thotë se nuk përgatit ndonjë plan të veçantë për t’u përballur me Lionel Messi në finalen e Ligës së Kampionëve.
Skocezi pranon se argjentinasi është një prej sulmuesve më të rrezikshëm, por shpreson se Patrick Evra do të arrijë ta ndalojë Messin.

“Vitin e kaluar vareshim nga forma e Patrick Evra, dhe këtë vit po ashtu do të varemi nga kjo. Patrick është një lojtar fantastik, shumë i shpejtë nëpër gjithë fushën dhe kjo është më se e nevojshme kundër Messi, pasi edhe ai vetë është shumë i shpejtë”, thotë Ferguson.

“Kishte momente në Old Trafford kur nuk mund të bënim asgjë kur topi ishte në këmbët e tij dhe ai i sulmonte lojtarët tonë”.

“Duhet t’i jepet meritë për këtë, pasi kishte momente kur ne u mbështetëm në fat, se ai do të bëjë ndonjë pasim të gabuar, do të del para topin, ose diçka tjetër do të ndodhë”, ka shtuar skocezi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shaqaa
Administrator-.ManUTD
Administrator-.ManUTD
Shaqaa


Numri i postimeve : 264
Join date : 23/05/2009
Age : 30
Location : Veterrnik,Prishtin

Ferguson:Shpersoj qe evra ta ndal Messin! Empty
MesazhTitulli: hahahah Messi Sun ki me levizz   Ferguson:Shpersoj qe evra ta ndal Messin! Icon_minitimeMon May 25, 2009 10:50 am

sun ki em leviz Messi kini ma Tifoz te ManUTd se kur ti dalin aty Ferdinad,Vidic,O'Shea edhe gjith ekipi ku me levizz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://manutd-ks.albanianforum.net
 
Ferguson:Shpersoj qe evra ta ndal Messin!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ferguson nuk nxiton
» Ferguson: E dija se ka për t'u larguar
» Ferguson: Nuk ka më transferime
» Ferguson nuk dëshiron sulmues
» Aleks Ferguson në sulm!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Manchester United :: Lajme Per ManUTD-
Kërce tek: